Hodně dalších informací

23. června 2010 v 20:36 | Anett |  Green Day v Praze!
Green Day přivezou pračky, činky, ohňostroj a velkou podívanou.

Koncert Green Day 29. června v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích nabídne divákům velkou podívanou a zážitek hodný jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti: přes dvě hodiny hudby, mnoho výjimečných pyrotechnických efektů, dvě velkoplošné obrazovky, obrovská LED stěna, světelné efekty a velké pódium - 40 metrů široké a 18 metrů vysoké - které využila kapela Metallica nyní na festivalu Sonisphere. "Díky tomu i diváci dále od pódia v kategorii normální stání budou mít skvělý výhled (a poslech) a kapelu téměř na dosah ruky," uvádí Borek Jiřík z pořadatelské agentury Charm Music.
www.b-u-b-u.blog.cz

Tým Green Day přiveze 8 autobusů, vybavení pak 13 kamiónů. Předkapela Billy Talent přijede s 1 kamionem a 2 autobusy, české The Pooh přiveze 1 autobus MHD. Pro samotné členy Green Day bude kromě jejich šatny připraveno několik dalších místností: meditační chill-out pokoj s pohovkami, tzv. "válečný" pokoj, rodinný pokoj, zkušebna s nástroji a posilovna, kam si přivezou činky a posilovací stroje. V zázemí nebudou chybět ani dovezené pračky a jedna místnost na obleky pro členy kapely. Instrukce a seznam pro pyrotechnické efekty má přes 40 stran.
www.b-u-b-u.blog.cz
· vstupenky budou kromě předprodeje v síti Ticketpro k dostání i na místě
· areál koncertu je dostupný pěšky ze zastávky Výstaviště po chodníku, který vede parkem Stromovka paralelně s plotem Výstaviště. Cesta bude značená.
· areál se otevírá již 16 hodin, doporučujeme včasný příchod, aby se diváci vyhnuli případným frontám
· v areálu koncertu bude dostatek stánků s občerstvením - jídlem i pitím
· v areálu budou připraveny tribuny pro tělesně postižené
· při koncertu platí obvyklé zákazy: vnášení poloprofesionálních a profesionálních fotoaparátů, videokamer, zbraní, lahví, deštníky, baťohy apod. K dispozici bude úschovna.

Zdroj: www.ticketpro.cz
 


Anketa

Máš rád/a Green Day?

Mooc!
Jo!
Ne!

Komentáře

1 Makyna | Web | 23. června 2010 v 23:38 | Reagovat

Toto už sem tam četla a celkem mě to uklidnilo, protože si myslím, že normální digitál není profesionální ani poloprofesionální foťák. Takže já ho prostě beru :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama