Green Day pod širým nebem očekávají 14 tisíc fanoušků

29. června 2010 v 10:24 | Anett |  Green Day v Praze!
Američtí punkeři Green Day dnes na pražském Výstavišti pod širým nebem představí svou Grammy oceněnou desku nazvanou 21st Century Breakdown.

"Očekávám návštěvnost kolem čtrnácti tisíc lidí," uvedl za pořadatelskou agenturu Charm Music Jiří Sedlák. Vstupenky na dnešní koncert jsou přitom stále v prodeji a k dostání budou i přímo v místě konání za 890 až 1 190 korun.

Areál se otevírá už ve čtyři hodiny. Koncert zahájí tuzemská kapela The Pooh, lákadlem pro fanoušky jsou však hlavně kanadští Billy Talent, kteří budou hlavním hvězdám zahřívat pódium po nich. Green Day, kteří jsou v Praze už od neděle, se na scénu dostanou úderem osmé hodiny večerní. Hrát budou na obří scéně, kterou pořadatelé přirovnávají k té, na níž u nás nedávno koncertovala i Metallica na milovickém festivalu Sonisphere.

O "viditelnost" kapely se postarají dvě velkoplošné obrazovky a obří LED stěna. Dá se předpokládat, že koncert bude velká show v americkém střihu, plná pyrotechnických efektů.
Kapela se svým týmem přijela osmi autobusy. Vybavení na koncert zabralo 13 kamionů. A seznam pro pyrotechnické efekty má podle tuzemských pořadatelů přes 40 stran. Naposledy tu kapela hrála před čtyřmi lety po vydání své nejslavnější desky American Idiot.

Zdroj: www.idnes.cz
 


Anketa

Máš rád/a Green Day?

Mooc!
Jo!
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama